Трусики

Фільтри

Показано 1–12 із 66

Показано 1–12 із 66

Жіночі трусики

Якщо ви бажаєте підкреслити фігуру за допомогою одягу, то на сторінках інтернет-магазину КОХАНА ми допоможемо вам обирати не тільки те, що подобається, а й те, що буде найкраще пасувати вашій фігурі. Ми пропонуємо спочатку підібрати нижню білизну, оскільки трусики грають дуже важливу роль в кінцевому образі, як і інший одяг.

 

Як обрати жіночі трусики?

Трусики бувають різноманітних моделей: бразиліана, сліпи, стрінги, шортики.

Головне, на що потрібно звертати увагу, купуючи жіночу нижню білизну – якість. Жіноча шкіра в інтимних місцях дуже чутлива та ніжна, бажано обирати трусики, у складі яких є натуральні матеріали. Не забувайте також про комфорт – незручна білизна може створювати дискомфорт протягом усього дня. В основному, це залежить від правильності обраного розміру. Замовляючи жіночу нижню білизну на нашому сайті, зокрема трусики, радимо вам скористатися таблицею розмірів, яка допоможе вам безпомилково визначити ваш розмір.
Правильно підібрані жіночі трусики щільно прилягають до тіла, не врізаються резиночками в шкіру, не залишають слідів після носіння. Комфортну посадку і корегуючий ефект забезпечать трусики з середньою посадкою. Практичні сліпи та стрінги із віскози – хороший варіант на кожен день. А для особливого настрою обирайте сексуальні мереживні трусики – сліпи або бразиліана. Щоб ваша фігура виграшно виглядала, обираючи трусики слід враховувати форму сідниць.

 

Як обрати білизну, щоб виглядати привабливо, в залежності від форми сідниць?

У жінок сідниці бувають п’яти форм:

  • трикутна
  • кругла
  • V-образна
  • квадратна
  • перевернуте серце

 

Трикутна форма

Зазвичай, трикутні сідниці притаманні жінкам з типом фігури “груша”. Він характеризується широкими стегнами та вузькими плечима. При виборі одягу і нижньої білизни, слід акцентувати увагу на урівноваженні пропорцій.

Для дівчат з такими сідницями підійдуть такі трусики – шортики з середньою або високою посадкою, невисокі бразиліана, сліпи, трусики-танга, бікіні.

 

Квадратна форма сідниць

Жінкам з такою фігурою бажано уникати трусиків з рюшами, вони можуть створювати додатковий об’єм і занадто розширювати силует. Також варто утримуватись від різних моделей з високою посадкою.

Таку фігуру підкреслять трусики бразиліана, шортики, стрінги, високі сліпи, бікіні та будь-які моделі, привертаючі увагу на талію та візуально роблять ноги довшими.

 

V-образна форма

Вона ще називається перевернутим трикутником. Часто для жінок характерні широкі плечі і відсутній об’єм у стегнах.

Підходящими варіантами трусиків будуть – невисокі бразиліана, сліпи, стрінги, шортики, боксери. Підійдуть будь-які трусики, у яких є широкі вставки збоку та з невисокими вирізами для ніг. Вони будуть вигідно підкреслювати достоїнства вашої фігури.

 

Які трусики купити, якщо форма сідниць кругла? 

У жінок із круглою формою – талія та бедра однакові по ширині, але м’язи створюють додатковий об’єм. Їм можна підбирати трусики будь-якого фасону.

Привабливість сідниць підкреслять трусики таких моделей – бразиліана, танга, сліпи, стрінги, шортики.

 

Форма сідниць сердечко

Вона нагадує перевернуте серце, має округлий об’єм, зосереджений в нижній частині.

Жінкам з такою фігурою пасуватимуть трусики шортики, сліпи, бікіні та бразиліана невисокою посадкою.

Трусики контактують з інтимними частинами тіла, тому обов’язково звертайте увагу на склад матеріалу, який прилягає до тіла. Натуральні тканини на ластовиці ( 100% бавовна або шовк) обов’язковий атрибут усіх трусиків KOHANA. Купити нижню білизну в Києві і інших містах України хорошої якості можна у нашому інтернет-магазині!