Згода на обробку персональних даних

Цим документом я висловлюю свою згоду на здійснення Оператором* з усіма персональними даними, вказаними мною під час реєстрації, а також тими, що вказані в “Особистому кабінеті”, таких дій: збір, накопичення, реєстрація, зберігання, змінення, оновлення, використання і розширення(розповсюдження, реалізація, передача), знищення (далі – Обробка).

Обробка персональних даних може здійснюватися Оператором на паперовому і/або електронному носіях з можливим використанням змішаної обробки: автоматизованої і неавтоматизованої.

Метою збору і обробки персональних даних є організація Оператором направлення (надсилання) на мою адресу спеціальних пропозицій, інформації про нові товари, послуги і рекламні акції, інші дії, у межах своєї діяльності, а також виконання Оператором своїх обов’язків переді мною, як покупцем товарів і/або послуг.

Я погоджуюсь з тим, що Оператор може передавати мої персональні дані третім особам, якщо таке передання необхідне для виконання Оператором своїх обов’язків переді мною, як покупцем товарів і/або послуг, а також при обробці персональних даних.

Я підтверджую свою згоду з усім вказаним вище, а також зобов’язуюсь дотримуватись правил Клубної програми і Угоди користувача.

Оператор залишає за собою право змінювати правила Клубної програми, а також Політики конфіденційності і Угоди користувача на свій розсуд.


*Оператор – Інтернет-магазин KOHANA.

-10% НА ВСЕ

Отримайте -10% знижки на першу покупку, зареєструвавшись на KOHANA.

  • Зареєструватися
Забули свій пароль? Будь ласка, введіть своє ім'я користувача чи електронну адресу. Ви отримаєте посилання, щоб створити новий пароль електронною поштою.

Ваші персональні дані будуть використані для покращення вашого перебування на цьому сайті, щоб забезпечити доступ до вашого акаунту, а також інших цілей описаних на сторінці політика конфіденційності.

Ваш кошик
0